Naslovna Srbija Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultat 14. kola: Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Sloga (Erdevik) 1:0, RFK Novi Sad 1921, Radnički (Nova Pazova) – Hajduk (Divoš) 2:0, RFK Novi Sad 1921 – Sloga (Temerin) 1:0, Mladost (Bački Jarak) – Indeks (Novi Sad) 1:2, Cement (Beočin) – Jedinstvo (Rumenka) 0:0, Podunavac (Belegiš) – Sremac Vojka 3:1, OFK Jugović (Kać) – Crvena zvezda (Novi Sad) 0:4, Sloboda (Donji Tovarnik) – Borac (Šajkaš) 2:0 i Jadran (Golubinci) – Budućnost (Salaš Noćajski) 1:2.

Tabela: 1. Hajduk (33:14) 31, 2. Sloboda (22:13) 29, 3. Jedinstvo (19:9) 27, 4. RFK Novi Sad 1921 (24:15) 26, 5. Borac (21:13) 24, 6. Indeks (26:18) 22, 7. Mladost (26:19) 22, 8. Radnički (17:10) 22, 9. Cement (25:19) 21. 10. Sloga (E) (- 3), (19:14), 11. Sremac (17:22) 18, 12. Podunavac (18:23) 16, 13. Podrinje (14:22) 16, 14. Crvena zvezda (21:20) 14, 15. Budućnost (18:32) 14. 16. Sloga (T) (8:15) 13, 17. Jadran (16:39) 6 i 18. OFK Jugović (9:36) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Rezultati 15. kola: GFK Sloven (Ruma) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:0, Hajduk (Beška) – LSK (Laćarak) 0:1, Rudar (Vrdnik) – Železničar (Inđija) 2:4, Borac (Martinci) – Sloga (Voganj) 3:0, Hajduk (Višnjićevo) – Radnički (Šid) 1:2, yxsLjukovo – Partizan (Vitojevci) 2:1, Borac (Klenak) – Sremac (Dobrinci) 1:0, Mitros (Sremska Mitrovica) – BSK (Bešenovo) 4;1 i PSK Putinci – Napredak (Popinci) 0:2.

Tabela: 1. Radnički (43:10) 36, 2. Napredak (31:15) 36, 3. GFK Sloven (30:12) 30, 4. Donji Srem 2015 (31:15) 29, 5. Borac (K), (23:22) 25, 6. Železničar (32:23) 25, 7. Borac (M), (18:12) 24, 8. Partizan (20:20) 24, 9. Sloga (26:16) 23, 10. Ljukovo (21:20) 20, 11. PSK (20;19) 19, 12. Mitrios (24:26) 17, 13. Hajduk (B), (19:25) 17, 14. Sremac (16:23) 16. 15. LSK (21:34) 14, 16. BSK (20:36) 12, 17. Rudar (16:63) 6 i 18. Hajduk (V), (17:37) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 13. kola: Napredak (Žarkovac) – Krušedol 3:1, OFK Brestač – Jedinstvo (Platičevo) 1:0, Kameni (Ašanja) – Srem (Sremski Mihaljevci) 1:4, Sremac (Deč) – Graničar (Obrež) 2:1, Mladost (Buđanovci) – Šumar (Ogar) 2:1, Dunav (Novi Slankamen) – Hrtkovci 1:3, Fruškogorac (Krčedin) – Polet (Novi Karlovci) 1:2 i Radnički (Irig) – ČSK (Čortanovci) 2:0.

Tabela: 1. Srem (35;13) 32, 2. Radnički (28:8) 28, 3. Sremac (31:19) 25, 4. Napredak (27:15) 25, 5. Polet (28:25) 25, 6. Graničar (32:18) 24, 7. Jedinstvo (18:16) 20, 8. Fruškogorac (14:18) 19, 9. Mladost (26:32) 17, 10. OFK Brestač (14:19) 15, 11. Šumar (21:26) 13, 12. Hrtkovci (16:31) 13, 13. Krušedol (25:30) 12, 14. ČSK (21:29) 12, 15. Dunav (16:25) 10 i 16. Kameni (6:34) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati 10. (poslednjeg) jesenjeg kola:, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Sloven (Sibač) 10:1, Kupinovo – Mladost 1935 (Prhovo) 2:1 i Vitez (Subotište) – Lovac (Karlovcić) 0:6.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (57:10) 30, 2. Lovac (35:18) 22, 3. Sloven (17:25) 13, 4. Mladost 1935 (15:34) 12, 5. Kupinovo (10:23) 9 i 6. Vitez (11:35) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here