Naslovna Srem Pećinci Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 21. kola: Sloga (Temerin) – Crvena zvezda (Novi Sad) 3:1, RFK Novi Sad 1921 – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 2:0, Radnički (Nova Pazova) – Sremac Vojka 2:1, Sloboda (Donji Tovarnik) – Mladost (Bački Jarak) 1:0, Borac (Šajkaš) – Podunavac (Belegiš) 2:0, Hajduk (Divoš) – Jedinstvo (Rumenka) 2:0, Budućnost (Salaš Noćajski) – Indeks (Novi Sad) 2:2, Jadran (Golubinci) – Sloga (Erdevik) 1:2 i OFK Jugović (Kać) – Cement (Beočin) 0:2.

Tabela: 1. Jedinstvo (36:15) 46, 2. Hajduk (43:20) 43, 3. Borac (33:18) 42, 4. RFK Novi Sad 1921 (35:22) 40, 5. Sloboda (29:19) 38, 6. Sloga (Erdevik), (37:18) 37, 7. Cement (33:24) 33, 8. Indeks (37:28) 32, 9. Mladost (37:30) 29, 10. Radnički (24:22) 28, 11. Sloga (Temerin), (15:19) 26, 12. Podunavac (24:30) 26, 13. Sremac Vojka (28:35) 26, 14. Crvena zvezda (29:27) 25, 15, Budućnost (28:40) 25, 16. Podrinje (22:34) 21, 17. Jadran (18:52) 7 i 18. OFK Jugović (12:67) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 21. kola: Partizan (Vitojevci) – Rudar (Vrdnik) 4:0, Radnički (Šid) – Železnićar (Inđija) 2:0, Sloga (Voganj) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:2, Napredak (Popinci) – BSK (Bešenovo) 5:1, LSK (Laćarak) – GFK Sloven (Ruma) 0:0. Borac (Klenak) – Mitros (Sremska Mitrovica) 3:2, Hajduk (Beška) – PSK Putinci 4 4:1, Ljukovo – Borac (Martinci) 4:2 i Hajduk (Višnjićevo) – Sremac (Dobrinci) 1:0.

Tabela: 1. Radnički (54:12) 50, 2. Donji Srem 2015 (42:18) 45, 3. Napredak (41:24) 45, 4. GFK Sloven (37:18) 40, 5. Partizan (40:28) 36, 6. Železničar (44:32) 34, 7. Borac (Klenak), (32:40) 34, 8. Ljukovo (35:25) 31, 9. Sloga (36:28) 30, 10. Borac (Martoinci), (26:25) 30, 11. Hajduk (Beška), (30:32) 29, 12. PSK Putinci (29:40) 23, 13. Mitros (32:37) 22, 14. Sremac (22:32) 20, 15. BSK (31:48) 20, 16. LSK (24:41) 18, 17. Hajduk (Višnjićevo), (26:45) 13 i 18. Rudar (21:77) 8 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 19. kola: Graničar (Obrež) – Krušedol 3:1, Srem (Sremski Mihaljevci) – Jedinstvo (Platičevo) 2:2, Šumar (Ogar) – Polet (Novi Karlovci) 4:2, Mladost (Buđanovci) – Kameni (Ašanja) 6:0, Hrtkovci – Fruškogorac (Krčedin) 2:0, Radnički (Irig) – Napredak (Žarkovac) 4:0, Dunav (Novi Slankamen) – OFK Brestač 0:3 i Sremac (Deč) – ČSK (Čortanovci) 2:1.

Tabela: 1. Radnički (48:15) 43, 2. Sremac (49:23) 43, 3. Srem (47:20) 41, 4. Polet (40:35) 37, 5. Napredak (33:23) 35, 6. Graničar (40:24) 33, 7. Jedinstvo (24:33) 28, 8. Fruškogorac (18:25) 27, 9. Mladost (49:44) 26, 10. OFK Brestač (22:33) 20, 11. Hrtkovci (26.46) 20, 12. Krušedol (32:37) 19, 13. Šumar (27:34) 19, 14. ČSK (25:40) 14, 15. Dunav (16:42) 12 i 16. Kameni (16:49) 10 bodova.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 11. kola: Kupinovo – Vitez (Subotište) 3:1 i Sloven (Sibač) – Mladost 1935 (Prhovo) 1:2. Odložena utakmica: Lovac (Karlovčić) – Hajduk 1932 (Šimanovci).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (57:10) 30, 2. Lovac (35:18) 22, 3. Mladost 1935 (17:35) 15, 4. Sloven (18:27) 13, 5. Kupinovo (13:24) 12 i 6. Vitez (12:38) 1 bod.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA (Plej-off)

Utakmice 5. kola: BNS (Banatsko Novo Selo) – Sloven (Ruma) 97:87, Jedinstvo (Kačarevo) – Ru Koš (Ruma) 20:0 i Radnički (Kovin) – Šimanovci 100:61. Jadran (Golubinci) je slobodan.

Tabela: 1. Jedinstvo (657:535) 17, 2. Sloven (851:722) 17, 3. Radnički (724:610) 15, 4. BNS (688:678) 13, 5. Jadran (692:723) 13, 6. Ru Koš (618:783) 12, i 7. Šimanovci (643:822) 11 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here