Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 23. (vanrednog) kola Vojvođanske lige – Jug (utakmice odigrane u sredu): Crvena zvezda (Novi Sad) – Podunavac (Belegiš) 0;3, Borac (Šajkaš) – Jedinstvo (Rumenka) 2:2, Sloga (Temerin) – Indeks (Novi Sad) 2:0, Hajduk (Divoš) – Sloga (Erdevik) 2:0, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sremac Vojka (Vojka) 3:1, Jadran (Golubinci) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 2:3, Radnički (Nova Pazova) – Mladost (Bački Jarak) 3:2, RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Cement (Beočin) 0:1 i Sloboda (Donji Tovarnik) – OFK Jugović (Kać) prekinuta utakmica u 65. minuti.

Rezultati utakmica 24. kola: Cement (Beočin) – Radnički (Nova Pazova) 2:0, Mladost (Bački Jarak) – Jadran (Golubinci) 3:1, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Budućnost (Salaš Noćajski) 1:1, Podunavac (Belegiš) – Sloboda (Donji Tovarnik) 2:0, OFK Jugović (Kać) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 2:4, Sremac Vojka (Vojka) – Hajduk (Divoš) 2:1, Indels (Novi Sad) – Borac (Šajkaš) 1:4, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Budućnost /Salaš Noćajski) 1:1 i Jedinstvo (Rumenka) – Crvena zvezda (Novi Sad) 1:0.

Tabela: 1. Jedinstvo 53, 2. Hajduk 49, 3. Borac 49, 4. RFK Novi Sad 1921 46, 5. Cement42, 6. Sloboda 41, 7. Sloga (Erdevik) 39, 8. Podunavac 35, 9. Mladost 32, 10. Indeks 32, 11. Budućnost 32. 12. Radnički 31, 13. Sloga (Temerin) 30, 14. Sremav Vojka 30. 15. Podrinje 28, 16. Crvena zvezda 25, 17. Jadran 8, 18. OFK Jugović 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Rezultati utakmice 24. kola: Železničar (Inđija) – Borac (Klenak) 2:1, (Rudar (Vrdnik) – Hajduk (Beška) 1:2, GFK Sloven (Ruma) – Ljukovo 4:1, Donji Srem 2015 (Pećinci) – LSK (Laćarak) 3:0, BSK (Bešenovo) – Partizan (Vitojevci) 3:2, Sremac (Dobrinci) – Sloga (Voganj) 0:1, PSK Putinci (Putinci) – Borac (Martinci) 0:7, Napredak (Popinci) – Radnički (Šid) 2:1 i Mitros (Sremska Mitrovica) – Hajduk (Višnjićevo) 1:1,

Tabela: 1. Radnički 54, 2. Napredak 54, 3. Donji Srem 2015 42, 4. GFK Slovren 49, 5. Železničar 43, 6. Borac (Klenak) 38, 7. Partizan 36, 8. Borac (Martinci) 36, 9. Ljukovo 35, 10. Sloga 33, 11. Hajduk (Beška) 33, 12. Mitros 27, 13. BSK 26, 14. Sremac 23, 15. PSK 23, 16. LSK 17, 17. Hajduk (Višnjićevo) 17 i 18. Rudar 11 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati utakmica 21. kola: Hrtkovci – Krušedol 3:3, Šumar (Ogar) – Jedinstvo (Platičevo) 4:3, Graničar (Obrež) – Srem (Sremski Mihaljevci) 2:1, Radnički (Irig) – Polet (Novi Karlovci) 1:0, Dunav (Novi Slankamen) – Fruškogorac (Krčedin) 0:1, Mladost (Buđanovci) – Napredak (Žarkovac) 2.2, Sremac (Deč) – OFK Brestač (Brestač) 4:1 i Kameni (Ašanja) – ČSK (Čortanovci) 0:2.

Tabela: 1. Radnički 49, 2. Sremac 49, 3. Srem 41, 4. Polet 40, 5. Napredak 39, 6. Graničar 37, 7. Mladost 30, 8. Fruškogorac 30, 9. Jedinstvo 29, 10. Šumar 25, 11. Hrtkovci 21, 12. Krušedol 20, 13. ČSK 20, 14. OFK Brestač 20, 15. Dunav 12 i 16. Kameni 10 bodova.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati utakmica 13. kola: Kupinovo – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1;1, Vitez (Subotište) – Mladost 1935 (Prhovo) 2:4 i Lovac (Karlovčić) – Sloven (Sibač) 7:3.

Tabela: 1. Hajduk 1932 34, 2. Lovac 28, 3. Mladost 1935 18, 4. Kupinovo 14, 5. Sloven 14 i 6. Vitez 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here