Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 31. kola: Sloga (Erdevik) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 4:0, Crvena zvezda (Novi Sad) – OFK Jugović (Kać) 6:0, Sloga (Temerin) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 0:1, Budućnost (Salaš Noćajski) – Jadran (Golubinci) 4:2, Hajduk (Divoš) – Radnički (Nova Pazova) 1:0, Borac (Šajkaš) – Sloboda (Donji Tovarnik) 2:0, Jedinstvo (Rumenka) – Cement (Beočin) 0:0, Indeks (Novi Sad) – Mladost (Bački Jarak) 0:0 i Sremac Vojka (Vojka) – Podunavac (Belegiš) 4:2.

Tabela: 1. Borac 67, 2. Jedinstvo 65, 3. RFK Novi Sad 1921 63, 4. Hajduk 61, 5. Sloboda 57, 6. Cement 52, 7. Indeks 46, 8. Sloga (E) 45, 9. Radnički 43, 10. Sloga (T) 43, 11. Podunavac 43, 12. Mladost 41, 13. Budućnost 41, 14. Sremac Vojka 39, 15. Crvena zvezda 32, 16. Podrinje 32, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović 6 bodova.

Sremska liga

Rezultati 32. kola: Radnički (Šid) – Hajduk (Višnjićevo) 2:0, Železničar (Inđija) – Rudar (Vrdnik) 3:2, Partizan (Vitojevci) – Ljukovo 0:2, Donji Srem 2015 (Pećinci) – GFK Sloven (Ruma) 1:1, Sloga (Voganj) – Borac (Martinci) 2:2, Sremac (Dobrinci) – Borac (Klenak) 3:2, LSK (Laćarak) – Hajduk (Beška) 2:3, Napredak (Popinci) – PSK Putinci prekid pri rezultatu 9:0 i BSK (Bešenovo) – Mitros (Sremska Mitrovica) 4:1.

Tabela: 1. Radnički 75, 2. Donji Srem 2015 68, 3. Napredak 67, 4. GFK Sloven 65, 5. Železničar 56, 6. Ljukovo 51, 7. Partizan 56, 8. Borac (M) 45, 9. Sloga 44, 10. Hajduk (B) 44, 11. Borac (K) 44, 12. Sremac 41, 13. BSK 39, 14. Mitros 36, 15. Hajduk (V) 33, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 28. kola: Krušedol – Napredak (Žarkovac) 3:2 Jedinstvo (Platičevo) – OFK Brestač 3:0, Srem (Sremski Mihaljevci) – Kameni (Ašanja) 4:0, Graničar (Obrež) – Sremac (Deč) 3:5, Šumar (Ogar) – Mladost (Buđanovci) 1:3, Hrtkovci – Dunav (Novi Donji Slankamen) 2:0, Polet (Novi Karlovci) – Fruškogorac (Krčedin) 3:3 i ČSK (Čortanovci) – Radnički (Irig) 2:1.

Tabela: 1. Sremac 64, 2. Radnički 60, 3. Polet 51, 4. Napredak 50, 5. Srem 47, 6. Mladost 46, 7. Jedinstvo 43, 8. Graničar 43, 9. Šumar 40, 10. Fruškogorac 40, 11. ČSK 36, 12. Krušedol 33, 13. OFK Brestač 29, 14. Hrtkovci 27, 15. Dunav 12 i 16. Kameni 10 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 19. kola: Kupinovo – Lovac (Karlovčić) 0:1, Vitez (Subotište) – Sloven (Sibač) 1:4 i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Mladost 1935 (Prhovo) nije odigrano.

Tabela: 1. Hajduk 46, 2. Lovac 43, 3. Mladost 1935 24, 4. Kupinovo 21‚ 5. Sloven 21 i 6. Vitez bod.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Rezultati 2. kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Sloven 2 (Ruma) odloženo, Sremac (Vojka) – Stara Pazova 2,5:3,5, Banovci Dunav – Šimanovci 6:0, Sloga (Inđija) – Deč 0,5:5,5 i Platičevo – Hajduk (Beška) 1,5:4,5.

Tabela: 1. Deč 6 (10,5), 2. Stara Pazova 6 (8), 3. Hajduk 4 (7,5), 4. Banovci Dunav 1 3 (6), 5. Šimanovci 3 (3,5), 6. Srem 3 (3,5). 7. Sloga 1 (3,5), 8. Sremac 0 (5), 9. Platičevo 0 (4) i 10. Sloven 0 meč – bodova (1,5 poena).

Zonska liga – Srem

Rezultati 2. kola: Cement (Beočin) – Radnički (Šid) 5:1, Sloven 3 (Ruma) – Inđija 2:4, Podunavac (Belegiš) – Sirmijum (Sremska Mitrovica) 4:2, Omladinac 2 (Novi Banovci) – Borac (Veliki Radinci) 3,5:2,5, Brile (Ruma) – Omladinac 1 (Novi Banovci) 0:6 i Rudar (Vrdnik) – Pečinci 5,5;0,5. Sremac 2 iz Vojke je slobodan.

Tabela: 1. Cement 6 (9,5), 2. Inđija 6 (8), 3. Podunavac 6 (7,5), 4. Omladinac 1 4 (9), 5. Omladinac 2 4 (6,5), 6. Rudar 3 (7,5), 7. Sloven 3 4 (5,5), 8. Sirmijum 3 (5), 9. Radnički 3 (4,5), 10. Sremac 2 3 (4,5), 11. Borac 0 (5), 12. Pećinci 0 (3) i 13. Brile bez meč – bodova (2,5 poena).

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here