Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI

Rezultati utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 33. kola: Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Podunavac (Belegiš) 2:3, Sremac Vojka (Vojka) – Mladost (Bački Jarak) 3:3, Sloga (Erdevik) – Cement (Beočin) 3:0, Indeks (Novi Sad) – OFK Jugović (Kać) 4:0, Jedinstvo (Rumenka) – Sloboda (Donji Tovarnik) 3:0, Crvena zvezda (Novi Sad) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 1:3, Borac (Šajkaš) – Radnički (Nova Pazova) 5:1, Sloga (Temerin) – Jadran (Golubinci) 4:1 i Hajduk (Divoš) – Budućnost (Salaš Noćajski) 2:4.

Tabela: 1. Jedinstvo 71, 2. Borac 70, 3. RFK Novi Sad 1921 69, 4. Hajduk 64, 5. Sloboda 60, 6. Indeks 52, 7. Cement 52, 8. Podunavac 49, 9. Sloga (E) 48, 10. Radnički 46, 11. Sloga (T) 46, 12. Mladost 45, 13. Budućnost 44, 14. Sremac Vojka 43, 15. Crvena zvezda 32, 16. Podrinje 32, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović 6 bodova.

Sremska liga

Rezultati 33. kola: Rudar (Vrdnik) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 0:4, GFK Sloven (Ruma) – BSK (Bešenovo) 1:2, Mitros (Sremska Mitrovica) – Napredak (Popinci) 2:1, PSK Putinci (Putinci) – Sloga (Voganj) 0:3, Borac (Martinci) – Radnički (Šid) 5;1, Hajduk (Višnjićevo) – Partizan (Vitojevci) 0:0, Ljukovo – LSK (Laćarak) 4:1 Hajduk (Beška) – Borac (Klenak) 3:0 i Železničar (Inđija) – Sremac (Dobrinci) 1:1.

Tabela: 1. Radnički 75, 2. Donji Srem 2015 71, 3. Napredak 67, 4. GFK Sloven 65, 5. Železničar 57, 6. Ljukovo 54, 7. Borac (M) 48, 8. Partizan 47, 9. Sloga 47, 10. Hajduk (B) 47, 11. Borac (K) 44, 12. Sremac 42, 13. BSK 42, 14. Mitros 39, 15. Hajduk (V) 34, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 29. kola: Fruškogorac (Krčedin) – Krušedol 1:1, Napredak (Žarkovac) – Jedinstvo (Platičevo) 1:0, OFK Brestač – Srem (Sremski Mihaljevci) 5:3, Kameni (Ašanja) – Graničar (Obrež) 4:1, Sremac (Deč) – Šumar (Ogar) 2:1, Mladost (Buđanovci) – Hrtkovci 3:2, Dunav (Novi Slankamen) – Radnički (Irig) 1:3 i Polet (Novi Karlovci) – ČSK (Čortanovci) 6:2.

Tabela: 1. Sremac 67, 2. Radnički 63, 3. Polet 54, 4. Napredak 53, 5. Mladost 49, 6. Srem 47, 7. Jedinstvo 43, 8. Graničar 43, 9. Fruškogorac 41, 10. Šumar 40, 11. ČSK 36, 12. Krušedol 34, 13. OFK Brestač 32, 14. Hrtkovci 27. 15. Kameni 13 i 16. Dunav 12 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 20. kola: Mladost 1935 (Prhovo) – Kupinovo 4:3, Sloven (Sibač) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:5 i Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište) 6:3.

Tabela: 1. Hajduk 1932 52, 2. Lovac 46, 3. Mladost 1935 27, 4. Kupinovo 21, 5. Sloven 21 i 6. Vitez 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here