Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 34. (poslednjeg) kola: Jadran (Golubinci) – Borac (Šajkaš) 2:3, Radnički (Nova Pazova) – Crvena zvezda (Novi Sad) 0:0, RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Jedinstvo (Rumenka) 2:2, Sloboda (Donji Tovarnik) – Indeks (Novi Sad) 5:3, OFK Jugović (Kać) – Sloga (Erdevik) 3:3, Cement (Beočin) – Sremac Vojka (Vojka) 3:0, Mladost (Bački Jarak) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 5:1, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloga (Termerin) 1:0 i Podunavac (Belegiš) – Hajduk (Divoš) 1:1.

Tabela: 1. Borac 73, 2. Jedinstvo 72, 3. RFK Novi Sad 1921 70, 4. Hajduk 65, 5. Sloboda 63, 6. Cement 55, 7. Indeks 52, 8. Podunavac 50, 9. Sloga (E) 49, 10. Mladost 48, 11. Radnički 47, 12. Budućnost 47, 13. Sloga (T) 46, 14. Sremac Vojka 43, 15. Crvena zvezda 33, 16. Podrinje 32, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugiović 7 bodova.

Sremska liga

Rezultati 34. (poslednjeg) kola: Donji Srem 2015 – Železničar (Inđija) 3:0, BSK (Bešenovo) – Rudar (Vrdnik) 3;1, Napredak (Popinci) – GFK Sloven (Ruma) 1;3, Sloga (Voganj) – Mitros (Sremska Mitrovica) 2:5 , Radnički (Šid) – PSK Putinci (Putinci) 4:0, Partizan (Vitojevci) – Borac (Martinci) 4:3, LSK (Lačarak) – Hajduk (Višnjićevo) 1:3, Borac (Klenak) – Ljukovo 3:1 i Sremac (Dobrinci) – Hajduk (Beška) 2:1.

Tabela: 1. Radnički 78, 2. Donji Srem 2015 74, 3. GFK Sloven 68, 4. Napredak 67, 5. Železničar 57, 6. Ljukovo 54, 7. Partizan 50, 8. Borac (M) 48, 9. Hajduk (B) 47, 10. Sloga 47, 11. Borac (K) 47, 12. Sremac 45, 13. BSK 45, 14. Mitros 42, 15. Hajduk (V) 37, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 30. (poslednjeg) kola: Krušedol – Polet (Novi Karlovci) 4:4, Jedinstvo (Platičevo) – Fruškogorac (Krčedin) 0:0, Srem (Sremski Mihaljevci) – Napredak (Žarkovac) 2:3, Graničar (Obrež) – OFK Brestač 3:0, Šumar (Ogar) – Kameni (Ašanja) 3:1, Hrtkovci – Sremac (Deč) 0:4, Radnički (Irig) – Mladost (Buđanovci) 2:0 i ČSK (Čortanovci) – Dunav (Novi Slankamen) 6:0.

Tabela: 1. Sremac 70, 2. Radnički 66, 3. Napredeak 56, 4. Polet 55, 5. Mladost 49, 6. Srem 47, 7. Graničar 46, 8. Jerdinstvo 44, 9. Šumar 43, 10. Fruškogorac 42, 11. ČSK 39, 12. Krušedol 35, 13. OFK Brestač 32, 14. Hrtkovci 27, 15. Kameni 12 i 16. Dunav 12 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Rezultat odložene utakmica 11. kola: Lovac (Karlovčić) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 2:1.

Tabela: 1. Hajduk 1932 55, 2. Lovac 49, 3. Mladost 1935 27, 4. Kupinovo 21, 5. Sloven 21 i 6. Vitez 1 bod.

.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Rezultat 4. kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Sremac (Vojka) 2:4, Banovci Dunav – Sloven 2 (Ruma) 4:2, Sloga (Inđija) – Stara Paziova 1,5:4,5, Platičevo – Šimanovci 2,5:3,5 i Hajduk (Beška) – Deč 0.5:5,5.

Tabela: 1. Deč (21) 12, 2. Stara Pazova (18,5) 12, 3. Šimanovci (11) 9, 4. Hajduk (12) 7, 5. Banovci Dunav (11) 6, 6. Sremac Vojka (11,5) 3, 7. Srem (7,5) 3, 8. Sloven 2 (7) 3, 9. Sloga (7) 1 i 10. Platičevo (7,5) bez bodova.

Zonska liga Srem

Rezultati 4. kola: Cement (Beočin) – Inđija 4:2, Podunavac (Belegiš) – Omladinac (Novi Banovci) 3,5:2,5, Sloven 3 (Ruma) – Borac (Veliki Radinci) 4:2, Rudar (Vrdnik) – Sirmijum (Sremska Mitrovica) 1:5, Brile (Ruma) – Sremac 2 (Vojka) 4:2 i Pećinci – Radnički (Šid) 1,5:4,5.

Tabela: 1. Cement (16,5) 10, 2. Inđija (14,5) 9, 3. Sloven 3 (13,5) 9, 4. Podunavac (12,5) 9, 5. Omladinac (14,5) 7, 6. Sirmijum (13) 7, 7. Borac (11,5) 6, 8. Radnički (11) 6, 9. Brile (9,5) 4, 10. Sremac 2 (9,5) 4, 11. Rudar (10,5) 3 i 12. Donji Srem (7,5 poena ) 1 meč – bod

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here