Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: dnevnik

Rezultati utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 5. kola: Radnički (Šid) – Budućnost (Salaš Noćajski) 4;1, Sloga (Temerin) – Jedinstvo (Rumenka) 1:1, Veternik – Mladost (Bački Jarak) 1:1, RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Sloga (Erdevik) 1:0, Podunavac (Belegiš) – Hajduk (Divoš) 1:1, Dunav (Stari Banovci) – Sloboda (Donji Tovarnik) 1:2 i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Radnički (Nova Pazova) 0:0.

Tabela: 1. Hajduk (8:4) 11. 2. Donji Srem 2015 (10:4) 10, 3. Sloboda (9:6) 10, 4. RFK Novi Sad 1921 (9:6) 10, 5. Radnički (Š) 9, 6. Podunavac 9, 7. Sloga (E) 9, 8. Sloga (T) 8, 9. Cement 8, 10. Indeks (6), 11. Jedinstvo (5:5) 5, 12. Veternik (6:8) 5, 13. Radnički (NP) 4, 14. Mladost (5:11) 4, 15. Dunav (6:13) 3 i 16. Budućnost (3:15) 0 bodova.

Sremska liga

Rezultati 5. kola: Partizan (Vitojevci) – Sremac (Dobrinci) 4:2, Železničar (Inđija) – Borac (Klenak) 8:0, Radnički (Irig) – GFK Sloven (Ruma) 1:5, Sloga (Voganj) – Ljukovo 3:0, Napredak (Popinci) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 2:3, Sremac Vojka – Jadran (Golubinci) 0:5 i Sremac (Deč) – Hajduk (Beška) 0:2.

Tabela: 1. Železničar (21:0) 15, 2. Sloven (18:1) 15, 3. Jadran (13:6) 12, 4. Hajduk (12:5) 10, 5. Podrinje (11:4) 10, 6. Borac (Martinci), (6:7) 9, 7. Sloga (7:5) 7, 8. Napredak (10:10) 6, 9. Radnički (6:12) 6, 10. Sremac Vojka (7:19) 6, 11. Partizan (6:8) 4, 12. Ljukovo (4:9) 4, 13. Borac (Klenak), (7:19) 4, 14. Fruškogorac (4:11) 2, 15. Sremac (Deč), (2:8) 1 i 16. Sremac (Dobrinci) 4:14 1 bod.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 4. kola: PSK Putinci – Krušedol 1:5, Graničar (Obrež) – Rudar (Vrdnik) 3:1, Jedinstvo (Platičevo) – Polet (Novi Karlovci) 0:0, Fruškogorac (Krčedin) – Srem (Sremski Mihaljevci) 0:2, Graničar (Grabovci) – Mladost (Buđanovci) 0:6, Napredak (Žarkovac) – ĆSK (Čortanovci) 6:1 i Hajduk 1032 (Šimanovci) – Šumar (Ogar) 0:4.

Tabela: 1. Šumar (14:0) 12, 2. Srem (10:0) 12, 3. Polet (14:4) 10, 4. Mladost (13:3) 9, 5. Napredak (11:5) 9, 6. ČSK (8:7) 9, 7. Hajduk 1932 (9:7) 6, 8. Krušedol (8:6) 6, 9. Graničar (Obrež), (6:7) 6, 10. Rudar (4:13) 3, 11. Jedinstvo (0:8) 1, 12. PSK Putinci (3:13) 0, 13. Fruškogorac (1:13) 0 i 14. Graničar Grabovci), (2:17) 0 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 2. kola: Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište) 2:2, Kameni (Ašanja) – Mladost 1935 (Prhovo) 5:1 i OFK Brestač 5:2.

Tabela: 1. Kameni (7:1) 6, 2. Vitez (4:2) 4, 3. Kupinovo (5:4) 3, 4. Mladost 1935 (3:5) 3, 5. Lovac (2:4) 1, 6. Sloven (0:2) 0 i 7. OFK Brestač (2:5) 0 bodova.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – GRUPA SREM

Rezultati mečeva 6. kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Banovci Dunav, 3:3, Sloga (Inđija) – Sremac Vojka 2:4, Platičevo – Sloven 2 (Ruma) 3,5:2,5, Hajduk (Beška) – Stara Pazova 0,5:5,5 i Deč – Šimanovci 6:0.

Tabela: 1. Deč (31,5) 18, 2. Stara Pazova (30) 18, 3. Hajduk (17) 10, 4. Sremac (19,5) 9, 5. Šimanovci (12,5) 9, 6. Banovci Dunav (16) 7, 7. Sloven 2 (15,5) 5, 8. Srem (15) 5, 9. Platičevo (11) 3 i 10. Sloga (12 poena) 2 meč – boda.

ZONSKA LIGA – SREM

Rezultati mečeva 6. kola : Cement (Beočin) – Sloven 3 (Ruma) 3,5:2,5, Inđija – Borac (Veliki Radinci) 4:2, Brile (Ruma) – Podunavac (Belegiš) 1,5:4,5, Sirmijum (Sremska Mitrovoica) – Donji Srem (Pećinci) 4,5:1,5 i Radnički (Šid) – Rudar (Vrdnik) 3:3.

Tabela: 1. Cement (25) 16, 2. Inđija (22,5) 15, 3. Podunavac (18) 12, 4. Omladinac (22) 11, 5. Sirmijum (19,5 10, 6. Sloven 3 (19) 10, 7. Borac (18) 9, 8. Radnički (15,5) 7, 9. Sremac 2 (15) 7, 10. Brile (14,5) 7, 11. Rudar (16) 4 i 12. Donji Srem (11 poena) 1 meč bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here