Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 6. kola: Radnički (Nova Pazova) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 1:1, Cement (Beočin) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:1, Mladost (Bački Jarak) – Indeks (Novi Sad) 1:2 , Jedinstvo (Rumenka) – Veternik 3:0, Radnički (Šid) – Podunavac (Belegiš) 0:1, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloga (Erdevik) 0:4, Sloboda (Donji Tovarnik) – Sloga (Temerin) 0:1 i Hajduk (Divoš) – Dunav (Stari Banovci) 5:0.

Tabela: 1. Hajduk (13:4) 14, 2. Sloga (E), (10:6) 12, 3. Podunavac (6:2) 12, 4. Donji Srem 2015 (11:5) 11, 5. Sloga (T), (11:6) 11, 6. RFK Novi Sad 1921 (10:7) 11, 7. Sloboda (9:7) 10, 8. Cement (10:6) 9, 9. Radnički (Š), (10:7) 9, 10. Indeks (9:11) 9, 11. Jedinstvo (8:5) 8, 12. Radnički (NP), (7:8) 5, 13. Veternik (6:11) 5, 14. Mladost (6:13) 4, 15. Dunav (6:18) 3 i 16. Budućnost (3:19) 0 bodova.

Sremska liga

Rezultati 6. kola: Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Železničar (Inđija) 1;1, GFK Sloven (Ruma) – Sloga (Voganj) 1:1, Partizan (Vitojevci) – Fruškogorac (Manđelos 2:0, Sremac (Dobrinci) – Hajduk (Beška) 0:1, Jadran (Golubinci) – Sremac (Deč) 2:1, Borac (Klenak) – Sremac (Vojka) 5:2, Borac (Martinci) – Radnički 0:0 i Ljukovo – Napredak (Popinci) 0:0.

Tabela: 1. Železničar (22:1) 16, 2. GFK Sloven (19:2) 16, 3. Jadran (15:7) 15, 4. Hajduk (13:5) 13, 5. Podrinje (12:5) 11, 6. Borac (M), (7:10) 10, 7. Sloga (8:6) 8, 8. Napredak (10:10) 7, 9. Partizan (8:8) 7, 10. Radnički (6:12) 7, 11. Borac (K), (12:21) 7, 12. Sremac Vojka (9:24) 6, 13. Lljukovo (4:9) 5, 14. Fruškogorac (7:14) 5, 15. Sremac (Deč), (3:10) 1 i 16. Sremac (Dobrinci (4:15) 1‚bod.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 5. kola: Rudar (Vrdnik) – Jedinstvo (Platičevo) 2:0, ČSK (Čortanovci) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:1, Srem (Sremski Mihaljevci) – Graničar (Grabovci) 6:0, Polet (Novi Karlovci) – Fruškogorac (Krčedin) 2:0, Krušedol – Graničar (Obrež) 4:0 i Šumar (Ogar) – PSK Putinci 5:0.

Tabela: 1. Šumar (19:0) 15, 2. Srem (16:0) 15, 3. Polet (16:4) 13, 4. Mladost (14:3) 12, 5. ČSK (9:8) 10, 6. Krušedol (12:6) 9, 7. Napredak (11:6) 9, 8. Hajduk 1932 (10:8) 7, 9. Graničar (O), (6:11) 6, 10. Rudar (6:13) 6, 11. Jedinstvo (0:10) 1, 12. Fruškogorac (1:15) 0, 13. PSK Putinci (3:18) 0 i 14. Graničar (G), (2:23) 0 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Parovi 3. kola: Vitez (Subotište) – Kameni (Ašanja) 0:1, Sloven (Sibač) – Lovac (Karlovčić) odloženo i Mladost 1935 (Prhovo) – OFK Brestač 0:5. Kupinovo je slobodno.

Tabela: 1. Kameni (8:1) 9, 2. Vitez (4:3) 4, 3. OFK Brestač (7:5) 3, 4. Kupinovo (5:4) 3, 5. Mladost 1935 (3:10) 3, 6. Lovac (2:4) 1 i 7. Sloven (0:2) o bodova.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – GRUPA SREM

Rezultati mečeva 7. kola: Šimanovci – Srem (Sremska Mitrovica) 5,5:0,5, Stara Pazova – Deč 1:5, Sloven 2 (Ruma) – Hajduk (Beška) 3:3, Sremac (Vojka) – Platičevo 3,5:2,5 i Banovci Dunav – Sloga (Inđija) 3:3.

Tabela: 1. Deč (36,5) 21, 2. Stara Pazova (31) 18, 3. Sremac Vojka (23) 12, 4. Šimanovci (18) 12, 5. Hajduk (20) 11, 6. Banovci Dunav (19) 8, 7. Sloven 2 (18,5) 6, 8. Srem (15,5) 5, 9. Sloga (15) 3 i 10. Platičevo (13,5 poena) 3 meč – boda.

ZONSKA LIGA – SREM

Rezultati mečeva 7. kola: Cement (Beočin) – Sirmijum (Sremska Mitrovica) 4,5:1,5, Omladinac (Novi Banovci) – Inđija 2:4, Podunavac (Belegiš) – Radnički (Šid) 2:4, Sloven 3 (Ruma) – Brile (Ruma) 4,5:1,5, Donji Srem (Pećinci) – Borac (Veliki Radinci) 1:5 i Rudar (Vrdnik) – Sremac 2 (Vojka) 3:3.

Tabela: 1. Cement (29,5) 19, 2. Inđija (26,5) 18, 3. Sloven 3 (23,5) 13, 4. Borac (23) 12, 5. Podunavac (20) 12, 6. Omladinac (24) 11, 7. Sirmijum (21) 10, 8. Radnički (19,5) 10, 9. Sremac 2 (18) 8, 10. Brile (16) 7, 11. Rudar (19) 5 i 12. Donji Srem (12 poena) 1 meč – bod.

Prva liga veterana – najava utakmica

Utakmice 4. kola: ponedeljak, 20. septembar (17.00), Dunav (Veliko Selo) -BUSK (Beograd), Hajduk (Šimanovci) – Rekretivo (Beograd), Policajac (Beograd) – Sveti Stefan (Slanci), Kosovo i Metohija (Beograd) – PKB (Padinska Skela) i Brodarac (Novi Beograd) – Mladenovac); ponedeljak, 20. septembar (18.00), Radnički (Obrenovac) – Taurunum (Zemun); utorak, 21. septembar (17.30), BASK (Beograd) – Beograd.

Tabela: 1. Taurunum (9:2) 7, 2. Sveti Stefan (12:8) 7, 3. Mladenovac (8:6) 7, 4. Brodarac, meč manje (17:8) 6, 5. Beograd (8:5) 5, 6. Radnički (9:8) 5, 7. Rekreativo (1:1) 5, 8. Policajac (10:7) 3, 9. PKB (6:10) 3, 10. BASK (6:11) 3, 11. Dunav (7:11) 1, 12. Kosovo i Metohija, meč manje, (4:7) 0, 13. BUSK (4:8) 0 i 14. Hajduk (5:15) 0 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here