Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: dnevnik

Rezultati utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 9. kola: Sloga (Temerin) – Podunavac (Belegiš) 2:0, Veternik – Radnički (Šid) 1:4, RFK Novi Sad 1921 – Jedinstvo (Rumenka) 3:0, Sloga (Erdevik) – Mladost (Bački Jarak) 4:1, Radnički (Nova Pazova) – Cement (Beočin) 1:1, Indeks (Novi Sad) – Hajduk (Divoš) 2:2, Dunav (Stari Banovci) – Budućnost (Salaš Nočajski) 1:4 i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Sloboda (Donji Tovarnik) 2:1.

Tabela: 1. Hajduk (24:6) 21, 2. Donji Srem 2015 (17:8) 20, 3 RFK Novi Sad 1921 (15:8) 18, 4. Sloga (Temerin), (16:11) 17, 5. Sloga (Erdevik), (15:9) 16, 6. Sloboda (14:9) 16, 7. Podunavac (8:7) 15, 8. Cement (13:9) 13, 9. Indeks (14:14) 13, 10. Radnički (Šid), (16:12) 12, 11. Radnički (Nova Pazova), (10:10) 10, 12. Jedinstvo (9:13) 8, 13. Budućnost (11:23) 6, 14. Dunav (8:23) 6, 15. Mladost (9:20) 5 i 16. Veternik (7:24) 5 bodova.

Sremska liga

Rezultati 9. kola: Železničar (Inđija) – Borac (Martinci) 3:2. Radnički (Irig) – Sremac (Dobrinnci) 2:2, Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 0:2, Sremac Vojka – GFK Sloven (Ruma) 1:2, Sremac (Deč) – Ljukovo 2:1, Sloga (Voganj) – Fruškogorac (Manđelos) 2:0, Hajduk (Beška) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 4:2 i Jadran (Golubinci) – Borac (Klenak) 9:2.

Tabela: 1. GFK Sloven (26:5) 25, 2. Hajduk (21:10) 22, 3. Jadran (28:13) 21, 4. Železničar (26:5) 20, 5. Partizan (15:10) 16, 6. Sloga (Voganj), (14:9) 14, 7. Podrinje (15:15) 11, 8. Fruškogorac (14:15) 11, 9. Sremac (Deč), (10:12) 10, 10. Napredak (14:17) 10, 11. Borac (Martinci), (10:10) 10, 12. Sremac Vojka (15:27) 10, 13. Radnički (9:18) 8, 14. Ljukovo (7:12) 7, 15. Borac (Klenak), (15:34) 7 i 16. Sremac (Dobrinci) 2 boda.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 8. kola: Napredak (Žarkovac) – Rudar (Vrdnik) 7:1, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Polet (Novi Karlovci) 0:3, Šumar (Ogar) – Srem (Sremski Mihaljevci) 0:3, ČSK (Čortanovci) – Mladoist (Buđanovci) 1:1, Graničar (Grabovci) – Krušedol 0:2, Fruškogorac (Krčedin) – Graničar (Obrež) 3:1 i PSK (Putinci) – Jedinstvo (Platičevo) 0:2.

Tabela: 1. Srem (23:1) 24, 2. Šumar (31:6) 21, 3. Polet (25:7) 19, 4. Krušedol (23:7) 18, 5. Napredak (20:10) 15, 6. ČSK (15:16) 14, 7. Mladost (18:12) 13, 8. Graničar (Obrež), (17:19) 12, 9. Hajduk 1932 (13:14) 10, 10. Rudar (12:26) 9, 11. Fruškogorac (8:21) 6, 12. Jedinstvo (4:20) 4, 13. PSK (7:29) 0 i 14. Graničar (Grabovci), (6:34) 0 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Utakmice 6. kola: OFK Brestač – Lovac (Karlovčić) 7:0, Kupinovo – Sloven (Sibač) 2:1 i Mladost 1932 (Prhovo) – Vitez (Subotište) 3:0. Kameni iz Ašanje je slobodan.

Tabela: 1. Kameni (15:4) 15, 2. Kupinovo (16:6) 12, 3. OFK Brestač (22:8) 9, 4. Mladost 1935 (7:16) 6, 5. Vitez (4:15) 4, 6. Sloven (6:10) 3 i 7. Lovac (3:14) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here