Naslovna dogadjaji Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati utakmica 9. kola: Sremac (Vojka) – Jugović (Kać) 1:1, Borac (Šajkaš) – Crvena zvezda (Novi Sad) 3:0,Podunavac (Belegiš) – Sloga (Erdevik) 1:0, Sloboda (Donji Tovarnik) – Radnički (Nova Pazova) 1:1, Mladost (Bački Jarak) – Jadran (Golubinci) 6:2, Mladost (Novi Sad) – Sloga (Temerin) 2:1, Cement (Beočin) – Hajduk (Divoš) 1:0 i Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Jedinstvo (Stara Pazova) 3:0.

Tabela: 1. Podrinje (25:6) 22, 2. Borac (16:2) 20, 3. Mladost (NS), (18:7) 20, 4. Sloga (E), (16:7) 19, 5, Hajduk (14:10) 18, 6. Jedinstvo (13:10) 17, 7. Radnički (11:0) 12, 8. Mladost (BJ), (14:16) 12, 9. Cement (7:13) 11, 10. Podunavac (10:13) 10, 11. Sremac (9:15) 10, 12. Sloga (T), (9:9) 9, 13. Crvena zvezda (8:14) 9, 14. Jugović (10:19) 5, 15. Jadran (7:20) 5 i 16. Sloboda (9:25) 4 boda.

SREMSKA LIGA

Rezultati 9. kola: Donji Petrovci – Mitros (Sremska Mitrovica) 1:4,Budućnost (Salaš Noćajski) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 0:1, Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 1:0, Hajduk (Višnjićevo) – Ljukovo 1:2, PSK Putinci – Radnički (Šid) 1:0, Hajduk (Beška) – Železničar (Inđija) 4:1, LSK (Laćarak) – Borac (Martinci) 0:2 iRudar (Vrdnik) – Vorac (Klenak) 1:0.

Tabela: 1. Donji Srem 2015 (12:5) 17, 2. Budućnost (17:10) 16, 3. Rudar (11:10) 16, 4. Ljukovo (17:17) 16, 5. PSK (17:11) 15, 6. Radnički (13:9) 14, 7. Donji Petrovci (12:10) 14, 8. Hajduk (B), (8:10) 12, 9. Hajduk (V), (15:16) 11, 10. Železničar (11:15) 11, 11. Borac (M), (6.10) 11, 12. Mitros (14:19) 11, 13. Partizan (14:10) 10, 14. Napredak (11:13) 10, 15. LSK (8:17) 8 i 16. Borac (K), (12:15) 7 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 8. kola: Napredak (Žarkovac) – Šumar (Ogar) 1:0, Krušedol – Polet (Novi Karlovci) 5:2, Mladost (Buđanovci) – Srem (Sremski Mihaljevci) 1:2, Radnički (Irig) – Dunav (Novi Slankamen) 3:1, Graničar (Obrež) – Sremac (Deč) 5:3, Hrtkovci – Sremac (Dobrinci) 0:2 i ČSK (Čortanovci) – OFK Brestač 3:1.

Tabela: 1. Sremac (Dobrinci), (18:8) 19, 2. Srem (13:5) 17, 3. ČSK (21:10) 16, 4. OFK Brestač (21:11) 15, 5. Radnički (13:9) 15, 6. Hrtkovci (12:10) 15, 7. Dunav (18:13) 13, 8. Graničar (17:13) 13, 9. Napredak (9:6) 12, 10. Sremac (Deč) (17:12) 9, 11. Krušedol (9:21) 7, 12. Polet (10:26) 4, 13. Šumar (5:19) 4 i 14. Mladost (5:25) 3 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati 6. kola: Kameni (Ašanja) – Mladost 1935 (Prhovo) 3:0, Lovac (Karlovčić) – Sloven (Sibač) 0:0, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Kupinovo 2:0. Vitez iz Subotišta je bio slobodan.

Tabela: 1. Kameni (12:2) 13, 2. Hajduk 1932 (9:2) 11, 3. Kupinovo (13:5) 9, 4. Sloven (6:3) 7, 5. Vitez (5:10) 4. 6. Lovac (2:10) 4 i 7. Mladost 1935 (0:15) 0 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here