Naslovna dogadjaji Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 13. kola: Mladost (Bački Jarak) – OFK Jugović (Kać) 4:3, Cement (Beočin) – Sremac (Vojka) 2:0, Mladost (Novi Sad) – Crvena zvezda (Novi Sad) 2:0, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Sloga (Erdevik) 1:1, Radnički (Nova Pazova) – Sloga (Temerin) 2:1, Podunavac (Belegiš) – Borac (Šajkaš) 1:1, Sloboda (Donji Tovarnik) – Jadran (Golubinci) 3:3 i Jedinstvo (Stara Pazova) – Hajduk (Divoš) 3:1.

Tabela: 1. Borac (26:5) 30, 2. Podrinje (32:9) 29, 3. Mladost (NS), (31:9) 29, 4. Sloga (E), (24:11) 26, 5. Hajduk (18;15) 24, 6. Jedinstvo (21:17) 23, 7. Mladost (BJ), (26:24) 21, 8. Cement (14:17) 20, 9. Radnički (17:17) 18, 10. Podunavac (17:17) 17, 11. Sloga (T), (14:16) 15, 12. Sremac (11:25) 13, 13. Crvena zvezda (9;22) 9, 14. Jugović (17:28) 8, 15. Sloboda (14:34) 8 i 16. Jadran (13:38) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Rezultati 13. kola: Rudar (Vrdnik) – Partizan (Vitojevci) 1:3, Napredak (Popinci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 2:2, Hajduk (Višnjićevo) – Budućnost (Salaš Noćajski) 0:1, PSK Putinci – Donji Petrovci 1:0, Hajduk (Beška) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 0:0, LSK (Laćarak) – Ljukovo 0:1, Borac (Martinci) – Radnički (Šid) 0:3 i Borac (Klenak) – Železničar (Inđija) 3:2.

Tabela: 1. Radnički (21:9) 26, 2. Donji Srem 2015 (21:8) 25, 3. Budućnost (27:16) 24, 4. Ljukovo (28:24) 23, 5. Partizan (25:11) 22, 6. Donji Petrovci (18:15) 18, 7. Železničar (20:22) 18, 8. PSK (12:17) 18, 9. Rudar (18:23) 17, 10. Mitros (17:24) 16, 11. Hajduk (B), (10:17) 16, 12. Napredak (18:21) 15, 13. Borac (M), (10:18) 14, 14. Hajduk (V), (17:24) 12, 15. LSK (12:22) 12 i 16. Borac (K), (19:22) 11 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 12. kola: Napredak (Žarkovac) – Mladost (Buđanovci) 4:2, Radnički (Irig) – Krušedol 5:0, Graničar (Obrež) – Šumar (Ogar) 4:2, Hrtkovci – Polet (Novi Karlovci) 1:1, ČSK (Čortanovci) – Srem (Sremski Mihaljevci) 1:2, OFK Brestač – Dunav (Novi Karlovci) 3:0 i Sremac (Dobrinci) – Sremac (Deč) 2:1.

Tabela: 1. Sremac (Dobrinci), (28:13) 31, 2. Srem (21:6) 27, 3. ČSK (27:14) 22, 4. OFK Brestač (26:14) 19, 5. Radnički (20:14) 19, 6. Napredak (15:11) 19, 7. Hrtkovci (15:16) 18, 8. Graničar (22:21) 17, 9. Dunav (19:20) 15, 10. Polet (18:29) 11, 11. Šumar (13:25) 11, 12. Sremac (Deč), (19:16) 10, 13. Krušedol (16:30) 10 i 14. Mladost (10:40) 4 boda.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here