SREMSKA MITROVICA – Na deonici Petlja Sremska Mitrovica – petlja Kuzmin do 25. februara u toku svetlog dela dana odvijaju se radovi u oba smera, zbog čega se zatvara preticajna traka u smeru izvođenja radova.
Obustavljen je saobraćaj na deonici Pazarište – Tutin, Nadumce i obustava će trajati do 1. jula, a apternativni pravac je Pazarište – Dojeviće; Dojeviće – Novi Pazar; Novi Pazar – Bregovi; Bregovi – Tutin.
Vozači da smanje brzinu na Obilaznici oko Beograda
Putevi Srbije upozoravaju vozače da se na Obilaznici oko Beograda i na njenom uklapanju sa postojećim autoputem saobraćaj odvija po izmenjenom režimu zbog radova na izgradnji nove petlje Bubanj Potok.
Saobraćaj je izmenjen u smeru ka Nišu od zone isključenja sa autoputem na Kružni put do petlje Tranšped.