Stonoteniski klub „Ruma“ postigao je odlične rezultate tokom prethodne takmičarske sezone. Klub je završio sezonu kao šampion Sremske lige, a istovremeno je ostvario i drugo mesto u Drugoj ligi Sever, što predstavlja značajan uspeh za ekipu.
Proteklog vikenda Rumljanima je uručen pobednički pehar. Predsednik Stonoteniskog saveza Vojvodine, Milan Stanić, i predsednik Evropske stonoteniske unije, Pedro Mura, uručili su pehar kapitenu rumskog tima Lazaru Stepanoviću.
STK „Ruma“ nastavlja sa ambicioznim planovima za narednu sezonu, sa željom da produži niz uspešnih rezultata i postignuća na stonoteniskoj sceni.


