Naslovna Sport U Vitojevcima podela bodova Partizana i Budućnosti

U Vitojevcima podela bodova Partizana i Budućnosti

PODELI

Vitojevci. FK “PARTIZAN” Vitojevci – FK “BUDUĆNOST” Salaš Noćajski 1:1 /1:1/. Stadion FK “Partizan” u Vitojevcima; Gledalaca 100; Glavni sudija: Blažon Vladimir iz Rume; Pomoćne sudije: Ljubinković Branislav i Katić Jovan, obojica iz Rume; Delegat: Jovičić Aca iz Karlovčića.

U 8. kolu Sremske lige u Vitojevcima su se sastali domaća ekipa FK “Partizan” iz Vitojevaca i gostujuća ekipa FK “Budućnost” iz Salaša Noćajskog. Početak utakmice bio je furiozan i veoma uzbudljiv. Već u 9. minutu susreta fudbaleri “Budućnosti” dolaze u vođstvo od 1:0 preko Simovljević Slavka. Samo dva minuta kasnije Simovljević Slavko postiže auto-gol pa je rezultat na semaforu glasio 1:1. Do kraja prvog poluvremena mreže su mirovale pa se na odmor otišlo nerešenim rezultatom.

Velika borba vođena je u drugom poluvremenu ali su mreže “Partizana” i “Budućnosti” ostale netaknute. Utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1, pa su bodovi podeljeni na ravne časti. Posle osam odigranih kola FK “Budućnost” je jedina neporažena ekipa u Sremskoj ligi sa skorom od 4 pobede i 4 nerešene utakmice.

FK “Budućnost” trenutno zauzima 1. mesto na tabeli sa 16 osvojenih bodova.
U sledećem kolu FK “Budućnost” dočekuje u Salašu Noćajskom ekipu FK “Donji Srem” iz Pećinaca.

U igru kod ekipe FK “Partizan” ušli su Jovanović Stefan (64.min) i Arnautović Mladen (64.min).
Sa klupe kod ekipe FK “Budućnost” u igru su ušli Mihailović Dragoslav (74.min) i Jesretić Miloš (90.min).

Žuti karton u domaćoj ekipi dobili su Trumić Predrag i Petković Milan.
U gostujućoj ekipi žuti karton dobili su: Đorđić Milutin, Jeftić Vladimir i Mihailović Dragoslav.

FK “Partizan” Vitojevci: Stajčić Aleksandar, Petković Milan, Mlađenović Petar, Trumić Predrag, Vuletić Nikola, Aleksić Miloš, Petrović Vladimir (kap), Radović Goran, Matijević Radovan, Radović Milan, Tripić Slobodan.
Zamenici igrača: Marić Strahinja, Jovanović Stefan, Arnautović Miloš, Arnautović Mladen, Denić Dejan, Višacki Nemanja, Đurović Goran.
Trener: Živanović Dragan

FK “Budućnost” Salaš Noćajski: Jokić Milorad, Marjanović Miloš, Radosavljević Dragutin (kap), Jeftić Vladimir, Jošić Borislav, Janković Mitar, Simovljević Slavko, Petrović Miloš, Stanić Darko, Dobo Mirko, Đorđić Milutin.
Zamenici igrača: Čupić Ivan, Jesretić Miloš, Veličković Filip, Simeunović Goran, Mihailović Dragoslav.
Trener: Ninković Mita