Naslovna Srem Učenici gimnazije “Branko Radičević” nastavili sa uređivanjem dvorišta

Učenici gimnazije “Branko Radičević” nastavili sa uređivanjem dvorišta

Foto: RTV Stara Pazova

STARA PAZOVA – Iako se školska godina uskoro završava radovi ispred gimnazije „Branko Radičević privode se kraju. Pored murala koji je oslikan na zidu stambene zgrade pre dva meseca, učenici su sada na samoj zgradi škole na podlozi od fasadne cigle oslikali cvetni mural.

Đaci su želeli da naprave nešto svojoj školi što će joj ostati i kad oni odu iz nje. Profesori su im puno pomogli u tome.Oni su ovim muralom poslali jasnu poruku svojim vršnjacima i svim budućim generacijama da je ovo jedna od metoda kako da poboljšamo našu životnu sredinu i da je učinimo lepšom i zdravijom.

Cilj ovog projekta je da se učenicima obezbedi lep i prijatan boravak, pored zasađenog drveća, postavljenih klupa, na zidovima su postavljeni i reflektori, a u narednom periodu biće postavljen i letnjikovac i buće uređene staze.

IZVORrtv stara pazova
Prethodna vestBesplatno na sajam sa Udruženjem poljoprivrednika
Sledeća vestU toku projektovanje nove sportske hale u Irigu

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here