Finalni dan državnog prvenstva u ženskoj sportskoj gimnastici održan je u Kostolcu 15.11.2025. godine, rumski klub GRSK ,,RU RIT MA“ osvojio je 1. mesto u višeboju. Ovim uspehom potvrđen je kvalitet i kontinuirani rad sa mlađim kategorijama. Takmičarke ovog kluba ostvarile su izuzetne rezultate u finalima po spravama.
Ekipa 7. i 8. razreda u sastavu
Nikolina Novčić, Dunja Milinčević, Tara Maletić, Vanja Nežić, Emilija Kitić zablistale su i osvojile su 1. mesto ekipno.
Tara Maletić je u pojedinačnoj konkurenciji u višeboju na sve 4 sprave imala najbolji rezultat i osvojila 1. mesto.
Na državnom takmičenju su učestvovale i Miona Matić i Lara Perić u konkurenciji 3. i 4. razreda i imale zapažen nastup.
Gimnastičko ritmički klub „RU RIT MA“ još jednom je pokazao da ima odličan stručni kadar i posvećene sportistkinje koje mogu da pariraju najboljima u državi.


